Over Marijke Tevreden Consultancy
Op 10 jarige leeftijd emigreerde ik van Suriname naar Nederland.
Ik kwam naar Nederland met de intentie om na mijn studie terug te gaan naar Suriname en voor mijn oma te zorgen. Daarnaast zou ik als landbouwvoorlichter Suriname helpen opbouwen.
Kleine meisjes worden groot. Remigratie is uitgebleven. Een studie Akkerbouw werd opgevolgd door Finance studies (o.a. HEAO BE, Post Controllers Opleiding, opleiding Fiscaal Adviseur MKB).
Gedurende mijn loopbaan heb ik na diverse functies in loondienst de overstap gemaakt naar functies als zelfstandige op interim basis.
Ik heb op diverse niveaus in de keuken van niet de minste bedrijven en overheidsorganisaties mogen kijken: o.a. Nationale Nederlanden, Rijkswaterstaat, Eneco, gemeente Utrecht etc.
Krapte op de arbeidsmarkt heeft mij anno 2022 doen besluiten met Marijke Tevreden Consultancy (MTC) mijn focus te verleggen naar Werving & Selectie en Detachering van financials. Ik bemiddel bij functies op de Financiële Administratie en afdeling P&C van werkgevers in diverse sectoren.